Bemowo2024.pl Ratusz z perspektywy lokalsów ;)

My robimy dla innych, nie dla siebie

Podaj dalej za pomocą:

W czasach, gdy niemalże codziennie docierają informacje ze spółek Skarbu Państwa, jak to politycy do polityki nie dla pieniędzy poszli i odór PRL-owskiego systemu sprawowania władzy narasta, na posiedzeniu Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo, w odpowiedzi na jakąś propozycję rzuconą przez radnego, pada z ust Przewodniczącego Rady (Mikołaj Ojrzanowski), rzucone bez żadnej emfazy czy zadumania, asertywne:

„… my robimy dla innych, nie dla siebie”

Obrady młodych ludzi toczą się sprawnie swoim tokiem, jakby nic się nie wydarzyło, a przecież wybuchła jak bomba jakaś NADZIEJA, że „jeszcze Polska nie zginęła” skoro taką młodzież mamy 🙂

17 listopada 2022 – Sesja Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Radzie Dzielnicy Bemowo i Zarządowi Dzielnicy Bemowo (Radnym i Pracownikom UD) na pewno należą się słowa uznania, że z widoczną troską i życzliwością potrafili, chyba jak żadna inna dzielnica, rozwinąć potencjał społeczo-polityczny wielu młodych mieszkańców Bemowa, a w szczególności dwóch niewątpliwie utalentowanych liderów Maksymiliana Ciszkowskiego i Mikołaja Ojrzanowskiego.
Już samo tło poniższego zdjęcia jakoś uspokaja 🙂

Podsumowując, na pewno SŁUSZNY WYBÓR i dobra robota – warto wspierać.

Maksymilian Ciszkowski i Mikołaj Ojrzanowski – liderzy MRDB i nadzieja na samorządowców Bemowa z przysłowiowych „krwi i kości”, a może „czym skorupka za młodu…” 🙂

Felieton refleksyjny
Autor: redakcja portalu (gk)
Publikacja: 28 listopada 2022


Źródło: Facebook Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy:Redakcja portalu serdecznie dziękuje za nadesłane materiały zaznaczając, że nie sprawdza dogłębnie informacji w dostarczonych tekstach; za ich treść odpowiadają Autorki lub Autorzy. Zastrzeżenia co do treści prosimy monitować pod nr telefonu +48 797 529 802 i na e-mail portalu. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Podaj dalej za pomocą: